Oglas NovosadskiStanovi-1058709

Četvorosoban stan na prodaju, 106m2, 251.000€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-1058709
Novi Sad, Telep
Stan,NOVI SAD,TELEP,kv: 106.00, € 251000, ID: NovosadskiStanovi-1058709

251.000 €

2.367,92 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 82 14

Dodatno:
251.000 €
106 m2
Stan
Izvorno
4.0
2
-
Uknjiženo
Terasa, parking
Oglas ažuriran: 24.03.2026 (15:25)
Oglas proveren: 14.05.2026 (20:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
NovosadskiStanovi-1058709
Kontakt: 021 310 82 14
Penthouse - sjajan 4.0 stan u urbanoj vili! Telep-Neposredna blizina Patrijarha Pavla. Prodaje se odličan 4.0 stan od 106m2 u urbanoj vili . Raspored stana je izvanredan, veliki boravak sa puno svetlosti i izlazak na prostranu terasu sa hladnom ostavom u kojoj je i zaseban kotao za grejanje, degažmanom odvojeni noćni deo sa 3 spavaće sobe i dva kupatila, posebna prostorija za veš mašine(utility room). Zgrada je sa malim brojem velikih stanova po sistemu jedan stan jedan sprat. Obezbeđena su 2 parking mesta za stan u dvorištu zatvorenog tipa. Samostalan sistem ekonomičnog podnog grejanja na gas, vrhunski estetski izgled i kvalitet gradnje, urađena zvučna izolacija. Apsolutno najkvalitetniji tip porodičnog života u stanu. Stan je odmah useljiv, uredan sa dokumentacijom i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Za posetu stanova, kada ćete i dobiti pravi uvid u kvalitet stanova i dodatne informacije pozovite. Cena za ovakav kvalitet gradnje izuzetno korektna- 2300eur plus agencijska provizija! 251.000eur sa agencijom i uračunatim PDV! Za ozbiljnog kupca postoji lep dogovor oko 2 parking mesta uz stan. Potencijalnim kupcima mogu proslediti video na Viber/whatsup, ali moja preporuka je poseta uživo. Kontakt telefon 021 310 82 14 Milan Bomil nekretnine Reg br251