Oglas NovosadskiStanovi-37603

Jednosoban stan na prodaju, 24m2, 100.430€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-37603
Novi Sad, Podbara
Jednosoban stan na Podbari!

100.430 €

4.184,58 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88

Uknjiženost:
100.430 €
24 m2
Stan
Izvorno
1.0
1/2
Centralno
Uknjiženo
Oglas ažuriran: 16.04.2026 (16:58)
Oglas proveren: 13.05.2026 (03:13)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 88
567100 - Retko u ponudi! Fantastičan jednosoban stan na prodaju. U ceni ove nekretnine je komplet nameštaj kao na slikama. Za više informacija pozovite naše agente prodaje!
Kontakt: 021 310 64 88
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88