Oglas NovosadskiStanovi-39867

Troiposoban stan na prodaju, 86m2, 246.170€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-39867
Novi Sad, Popovica
Troiposoban stan u izgradnji - 86m2 -

246.170 €
+ PDV

2.862,44 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 78

Dodatno:
246.170 € + PDV
86 m2
Stan
U izgradnji
3.5
1/2
Gas
U izgradnji
Terasa, lift
Oglas ažuriran: 06.05.2026 (13:18)
Oglas proveren: 12.05.2026 (22:53)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 78
Perfektan troiposoban stan savršenog rasporeda sa dva kupatila. Nalazi se u luksuznom kompleksu koji se useljava u oktobru ove godine. Ugrađena je vrhunska spoljna stolarija, medijapan unutrašnja stolarija, uvozna keramika i sanitarije, ulazna sigurnosna vrata i postavljen je tarket-parket. Iz stana se pruža jedinstven pogled. Nekretnina za svaku preporuku. Agencijska šifra: NovosadskiStanovi-568319, Kontakt: 021 310 64 78
Kontakt: 021 310 64 78
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 78