Oglas NovosadskiStanovi-39966

Dvosoban stan na prodaju, 43m2, 118.450€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-39966
Novi Sad, Novo naselje
Na prodaju dvosoban stan na Novom Naselju

118.450 €

2.754,65 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 83 77

Uknjiženost:
118.450 €
43 m2
Stan
Izvorno
2.0
3/4
Centralno
Uknjiženo
Oglas ažuriran: 08.05.2026 (07:59)
Oglas proveren: 11.05.2026 (17:12)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 83 77
569351 Fantastičan dvosoban stan okružen sa puno zelenila. Uknjižen je bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. U ceni je nameštaj sa tehnikom. U neposrednoj blizini je škola, vrtić, park, igralište za decu, puno slobodnih parking mesta, kao i marketi. Moguće je razgledanje tokom celog dana.
Kontakt: 021 310 83 77
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 83 77