Garsonjera na prodaju, 23m2, 100.940€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-39999
Novi Sad, Bulevar oslobođenja
Odlicna garsonjera u blizini Bulevara!

100.940 €

4.388,70 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 92

Dodatno:
100.940 €
23 m2
Garsonjera
Izvorno
-
3/4
Centralno
Uknjiženo
Terasa, lift
Oglas ažuriran: 08.05.2026 (13:01)
Oglas proveren: 13.05.2026 (07:41)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 92
Prodaje se garsonjera, potpuno nameštena, sa kvalitetnim i očuvanim nameštajem, što omogućava useljenje bez dodatnih ulaganja. Nalazi se na najtraženijoj lokaciji, u neposrednoj blizini škole, vrtića, Futoške pijace i svih autobuskih stajališta.
Kontakt: 021 310 64 92
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 92