Oglas NovosadskiStanovi-40033

Trosoban stan na prodaju, 71m2, 148.320€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40033
Novi Sad, Adice
Trosoban, 71m2, Adice Novi Sad

148.320 €

2.089,01 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 89

Uknjiženost:
148.320 €
71 m2
Stan
Izvorno
3.0
1
-
Uknjiženo
Oglas ažuriran: 09.05.2026 (11:25)
Oglas proveren: 21.05.2026 (07:39)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 89
Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji, na granici Adica i Telepa. Stan je odmah useljiv po isplati, što ga čini idealnim izborom za porodični život ili investiciju. Kupci prve nekretnine imaju mogućnost povrata PDV-a. Nekretnina se nalazi u mirnom i prijatnom okruženju, a u neposrednoj blizini nalaze se svi neophodni sadržaji za svakodnevni život – prodavnice, škole, vrtići i javni prevoz. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. 569613
Kontakt: 021 310 64 89
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 89