Oglas NovosadskiStanovi-40041

Stan na prodaju, 27m2, 53.560€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40041
Novi Sad, Adice
Prodaja stana, 27m2, Adice Novi Sad

53.560 €

1.983,70 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 89

Uknjiženost:
53.560 €
27 m2
Stan
Izvorno
-
pr
-
Uknjiženo
Oglas ažuriran: 09.05.2026 (11:38)
Oglas proveren: 13.05.2026 (07:36)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 89
Odlična, funkcionalna garsonjera u naselju Adice. Smeštena u mirnom okruženju, prodaje se nameštena. Dobra prilika kao investicija. Za više informacija, možete nas pozvati. 566360
Kontakt: 021 310 64 89
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 89