Oglas NovosadskiStanovi-40045

Stan na prodaju, 59m2, 162.110€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40045
Novi Sad, Telep
Odličan kvalitet gradnje

162.110 €

2.747,63 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 89

Dodatno:
162.110 €
59 m2
Stan
Izvorno
-
pr
-
Uknjiženo
Terasa, lift
Oglas ažuriran: 09.05.2026 (11:49)
Oglas proveren: 14.05.2026 (09:45)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 89
Prodaje se trosoban stan odličnog i dobro poznatog kvaliteta gradnje. Odmah useljiv ,pažljivo birana oprema. Stan je dvorišno orijentisan što pruža dodatnu pogodnost. Ukoliko želite prostran i komforan stan pozovite i zakažite ragledanje. 564069
Kontakt: 021 310 64 89
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 89