Oglas NovosadskiStanovi-437

Jednoiposoban stan na prodaju, 31m2, 70.000€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-437
Novi Sad, Mišeluk
MIŠELUK, NOVI SAD. NOV, USELJIV, JEDNOIPOSOBAN 31m2

70.000 €

2.258,06 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 57 28

Uknjiženost:
70.000 €
31 m2
Stan
Izvorno
1.5
sut/2
-
Nije uknjiženo
Oglas ažuriran: 09.05.2026 (18:09)
Oglas proveren: 13.05.2026 (06:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
NovosadskiStanovi-437
Kontakt: 021 310 57 28
ID NovosadskiStanovi-437 Agencija AURORA 369 nekretnine nudi u prodaju nov, jednoiposoban stan na Mišeluku, Petrovaradin, Novi Sad. Novogradnja, useljiv odmah. Zgrade se nalaze pored Kovid bolnice. Stan je u polusuterenu. Vodi se kao suteren ali u dnevnom boravku je redovan prozor zbog nagiba, kao i u sobi. Vidi se na fotografijama sve. Površine je 31m2 i po strukturi je jednoiposoban. Grejanje je na inverter klimu, na struju. Urbana vila, nema mnogo stanova. Miran deo, a za svega par minuta ste u gradu. Stan poseduje spavaću sobu, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom i kupatilo. Stan trenutno nije moguće kupiti na kredit, knjiži se kao garaža ali priprema se i predaje dokumentacija za prenamenu u stan. Postoji mogućnost dogovora za cenu. Za više informacija i zakazivanje gledanja, pozovite nas na: 021 310 57 28 Aurora 369 Nekretnine Registarski broj posrednika 1971
Kontakt: 021 310 57 28
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 57 28
Prijavi grešku u oglasu
Zakaži gledanje stana