Oglas NovosadskiStanovi-1002777

Jednoiposoban stan na prodaju, 27m2, 60.800€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-1002777
Novi Sad, Kamenjar
Jednoiposoban, 27m2, Kamenjar Novi Sad

60.800 €

2.251,85 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 82 15

Uknjiženost:
60.800 €
27 m2
Stan
Izvorno
1.5
pr
-
Uknjiženo
Oglas ažuriran: 11.05.2026 (12:19)
Oglas proveren: 13.05.2026 (02:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
NovosadskiStanovi-1002777
Kontakt: 021 310 82 15
Jednoiposoban stan, blizina Kamenjara 5, 27m2. U ovoj kvadraturi dobijate stan koji ima dnevni boravak sa kuhinjom, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. U ceni stana je i nameštaj, tako da ovu priliku ne treba propustiti. Grejanje je podno, toplotne pumpe. Novija gradnja, uknjižen! Idealna prilika ako želite da investirate! U cenu stana uračunata agencijska naknada u iznosu od 3%. Kontakt Stanislava 021 310 82 15
Kontakt: 021 310 82 15
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 82 15