Oglas NovosadskiStanovi-40101

Jednoiposoban stan na prodaju, 35m2, 110.000€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40101
Novi Sad, Telep
Jednoiposoban, 35m2, Telep Novi Sad

110.000 €

3.142,86 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 84

Uknjiženost:
110.000 €
35 m2
Stan
Izvorno
1.5
pr/2
Etažno
Uknjiženo
Oglas ažuriran: 11.05.2026 (12:07)
Oglas proveren: 13.05.2026 (07:19)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 84
Na prodaju odličan jednoiposoban stan na Telepu. Stan se sastoji od 35m2, ima komfornu spavaću sobu. Zgrada završena 2025 godine, stan odmah useljiv. Prodaje se namešten kao na slikama. Odlična lokacija, svi sadržaji koji su nam potrebni za život su nam udaljeni na manje od 500m. Za više informacija i gledanje nekretnine pozovite naše agente prodaje.
Kontakt: 021 310 64 84
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 84