Oglas NovosadskiStanovi-40107

Jednoiposoban stan na prodaju, 35m2, 113.300€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40107
Novi Sad, Nova Detelinara
Jednoiposoban stan na Novoj Detelinari

113.300 €

3.237,14 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 75

Dodatno:
113.300 €
35 m2
Stan
Izvorno
1.5
3/5
Centralno
Uknjiženo
Terasa, lift
Oglas ažuriran: 11.05.2026 (12:33)
Oglas proveren: 12.05.2026 (14:57)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 75
Prodaje se jednoiposoban ,svetao stan na trećem spratu u zgradi sa liftom. Odvojena spavaća soba ,terasa,centralno grejanje. Blizina pijace,dve škole,super marketa. Idealna prilika kako za život i investiciju. Za više informacija pozovite 021 310 64 75 Agencijska šifra: NovosadskiStanovi-567626
Kontakt: 021 310 64 75
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 75