Oglas NovosadskiStanovi-40111

Garsonjera na prodaju, 30m2, 77.249€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40111
Novi Sad, Petrovaradin
Jednosoban, 30m2, Petrovaradin Novi Sad, sa terasom, sa parkingom

77.249 €
+ PDV

2.574,97 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88

Dodatno:
77.249 € + PDV
30 m2
Garsonjera
Izvorno
1.0
1/3
Gas
Uknjiženo
Terasa, parking
Oglas ažuriran: 11.05.2026 (12:51)
Oglas proveren: 12.05.2026 (03:39)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 88
570117-U ponudi funkcionalna i svetla garsonjera na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Stan poseduje veliku terasu sa pogledom na dvorište, što pruža mir i privatnost, idealno za uživanje i odmor.Uz stan se dobija i numerisano parking mesto u dvorištu zgrade, što predstavlja veliku prednost i retkost na tržištu. Odlična cena i odličan izbor kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje!
Kontakt: 021 310 64 88
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88