Oglas NovosadskiStanovi-40113

Cankareva, Dvosoban stan na prodaju, 37m2, 123.600€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40113
Novi Sad, Nova Detelinara - Cankareva
U ponudi dvosoban stan u mirnom delu N. Detelinare.

123.600 €

3.340,54 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 83 77

Dodatno:
123.600 €
37 m2
Stan
Renovirano
2.0
4/5
Centralno
Uknjiženo
Terasa, lift
Oglas ažuriran: 11.05.2026 (13:09)
Oglas proveren: 11.05.2026 (17:15)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 83 77
Odličan dvosoban stan odličnog rasporeda, ulično orijentisan i pun prirodne svetlosti tokom celog dana. Nekretnina se nalazi na atraktivnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja neophodnih za udoban porodičan život – škole, vrtića, prodavnica, pijace, crkve i javnog prevoza.Stan pruža odličan osećaj komfora i funkcionalnosti, a dodatnu pogodnost predstavljaju parking u dvorištu zgrade kao i biciklana dostupna stanarima. Idealan izbor kako za život, tako i kao sigurna investicija. Agencijska šifra: NovosadskiStanovi-569997 tel:021 310 83 77
Kontakt: 021 310 83 77
Adresa Cankareva
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 83 77