Trosoban stan na prodaju, 57m2, 159.650€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40134
Novi Sad, Adamovićevo naselje
Odli;an trosoban stan u Cara Dusana

159.650 €
+ PDV

2.800,88 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 82 68

Uknjiženost:
159.650 € + PDV
57 m2
Stan
Renovirano
3.0
3/5
Gas
Uknjiženo
Oglas ažuriran: 11.05.2026 (17:55)
Oglas proveren: 11.05.2026 (20:15)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 82 68
Agencijska šifra: NovosadskiStanovi-567334 Kompletno renoviran stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu! U okolini škola, vrtić idealno za porodičan život. Puno zelenila kao i prostora za parking oko zgrade. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021 310 82 68
Kontakt: 021 310 82 68
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 82 68