Oglas NovosadskiStanovi-1004244

Garsonjera na prodaju, 29m2, 80.860€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-1004244
Novi Sad, Novi Sad centar
Funkcionalan stan u srcu Novog Sada – Centar

80.860 €

2.788,28 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 82 15

Dodatno:
80.860 €
29 m2
Garsonjera
Izvorno
-
1
-
Uknjiženo
Terasa, lift
Oglas ažuriran: 12.05.2026 (18:25)
Oglas proveren: 13.05.2026 (06:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
NovosadskiStanovi-1004244
Kontakt: 021 310 82 15
Na prodaju je stan površine 29 m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Zbog svoje pozicije i strukture, nekretnina predstavlja idealnu investiciju, bilo za udoban život ili kao moderan poslovni prostor. Osnovne karakteristike: Kvadratura: 29 m² Lokacija: Strogi centar Novog Sada (neposredna blizina pešačke zone, suda, banaka i svih bitnih gradskih sadržaja). Spratnost: Visoko prizemlje – pristupačno, a ipak pruža privatnost. Namena: Višenamenski prostor. Savršen za: Stanovanje: Kompaktan i svetao prostor, idealan za studente ili parove. Poslovanje: Advokatska kancelarija, kozmetički salon, projektni biro ili stomatološka ordinacija. Prednosti nekretnine: Vrhunska povezanost: Sve ključne tačke grada su na par minuta hoda. Potencijal za izdavanje: Visoka potražnja za stanovima na dan (Airbnb/Booking) ili dugoročni zakup poslovnog prostora. Uknjiženo: Vlasništvo 1/1, bez tereta. Za više ingormacija pozovite nas na 021 310 82 15.
Kontakt: 021 310 82 15
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku