Dvoiposoban stan na prodaju, 56m2, 175.000€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40200
Novi Sad, Bulevar oslobođenja
Fantastičan dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji

175.000 €

3.125,00 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 83

Dodatno:
175.000 €
56 m2
Stan
Izvorno
2.5
8
Centralno
Uknjiženo
Terasa, lift
Oglas ažuriran: 12.05.2026 (16:24)
Oglas proveren: 13.05.2026 (14:30)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 83
Predstavljamo Vam fantastičan dvoiposoban stan na izuzetnoj i veoma traženoj lokaciji - Liman 2. Fantastičan pogled na ceo grad, sastoji se od dve odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, hodnika i kupatila. Za sva pitanja i informacije kontaktirajte naše agente prodaje. Agencijski Agencijska šifra: NovosadskiStanovi-570301
Kontakt: 021 310 64 83
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 83