Oglas NovosadskiStanovi-40226

Dvosoban stan na prodaju, 56m2, 121.260€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40226
Novi Sad, Adice
Sjajna nova izgradnja na Adicama!

121.260 €

2.165,36 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 91

Dodatno:
121.260 €
56 m2
Stan
U izgradnji
2.0
2/2
-
U izgradnji
Terasa
Oglas ažuriran: 12.05.2026 (17:46)
Oglas proveren: 21.05.2026 (06:54)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 91
Savremena izgradnja urbanih vila-kvalitet, sigurnost i dugoročna vrednost. U ponudi je nova, moderna stambena izgradnja na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu-Adice. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi pružio maksimalan komfor stanovanja, visok kvalitet gradnje i dugoročnu sigurnost za kupce, bilo da kupuju za život ili kao investiciju. Objekat se gradi po savremenim standardima, uz korišćenje kvalitetnih i proverenih materijala, sa posebnim akcentom na energetsku efikasnost, funkcionalnost prostora i dugotrajnost svih ugrađenih elemenata. Stanovi će biti opremljeni PVC stolarijom visokog kvaliteta, tarket podovima, sigurnosnim ulaznim vratima, kao i podnim grejanjem putem toplotnih pumpi, što obezbeđuje maksimalnu udobnost i niske mesečne troškove. Planirana je izgradnja objekta sa modernim arhitektonskim rešenjem koje prati potrebe savremenog načina života, uz optimalan raspored prostorija i maksimalno iskorišćen prostor u svakom stanu. Lokacija pruža odličan balans između mirnog porodičnog okruženja i dobre povezanosti sa ostatkom grada, dok se u neposrednoj blizini nalaze svi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Rok završetka radova planiran je za avgust 2027. godine. Kupovina je moguća putem gotovine ili stambenog kredita, uz urednu dokumentaciju i sigurnu pravnu proceduru. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku za sve koji žele kvalitetan životni prostor u novogradnji, ali i za one koji traže sigurnu i isplativu investiciju na tržištu nekretnina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! 567540