Dvosoban stan na prodaju, 43m2, 132.870€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40278
Novi Sad, Bulevar patrijarha Pavla (Somborski bulevar)
Prelep dvosoban nov-useljiv stan- Novo naselje!

132.870 €

3.090,00 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88

Dodatno:
132.870 €
43 m2
Stan
Izvorno
2.0
4/7
Centralno
Uknjiženo
Terasa, lift
Oglas ažuriran: 13.05.2026 (13:53)
Oglas proveren: 14.05.2026 (06:52)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 88
Predstavljamo vam fantastičan stan kako za prodično stanovanje tako i za izdavanje. Prelep dvosoban stan od 43m2 sa odličnim rasporedom može da vam pruži apsolutno sve, od samog kvaliteta do vrhunske porodične loakcije pune sadržaja. Nekretnina ne uknjižena i može da se prometuje putem kredita i gotovog novca. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje.
Kontakt: 021 310 64 88
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88