Oglas NovosadskiStanovi-1059434

Četvorosoban stan na prodaju, 94m2, 250.700€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-1059434
Novi Sad, Telep
Stan,NOVI SAD,TELEP,kv: 94.00, € 250700, ID: NovosadskiStanovi-1059434

250.700 €

2.667,02 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 82 14

Dodatno:
250.700 €
94 m2
Stan
Izvorno
4.0
3
Gas
Nije uknjiženo
Terasa, lift
Oglas ažuriran: 13.05.2026 (15:35)
Oglas proveren: 14.05.2026 (07:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
NovosadskiStanovi-1059434
Kontakt: 021 310 82 14
Novi Sad,Telep,Izvanredan četvorosoban stan od 94m2 na samom početku Telepa, nadomak Limana kod gimnazije. Stan je u izgradnji u zgradi renomiranog investitora sa višedecenijskim iskustvom iza koga su zgrade vrhunskog kvaliteta sve do jedne uredne sa dokumentacijom i uknjižene, urađene po projektu i sve uknjižene redovnim putem na osnovu upotrebne dozvole, nikad kroz legalizaciju i sl. Kraj izgradnje je predviđen za kraj godine. Strukturno stan je izvanredno izprojektovan, za velikim dnevnim boravkom, 3 spavaće sobe i 3 sanitarna čvora, dva kupatila i toalet. Roditeljska soba sa svojim kupatilom, gostinski toalet i još jedno kupatilo za ostatak porodice., zaista visok nivo komfora za savremenu porodicu. Sadašnja faza radova podrazumeva da se još uvek može uticati na izbor opreme, ali ono što je predviđeno ke vosokog standarda i u dosadašnjim slučajevima zadovoljilo je najveći broj kupaca. Cena je od 250.700eur Cena uračunatim PDV i agencijskom provizijom u ceni. Za kupce kojima je prva nekretnina moguć je povrat PDV do 10%. Kontakt Tel/Viber/whatsup 021 310 82 14 Milan, Bomil nekretnine Reg br251