Oglas NovosadskiStanovi-40291

Stan na prodaju, 61m2, 180.250€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40291
Novi Sad, Podbara
Prodaja stana, 61m2, Podbara Novi Sad, sa terasom, ima lift

180.250 €

2.954,92 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 77

Dodatno:
180.250 €
61 m2
Stan
Izvorno
-
3/4
-
Uknjiženo
Terasa, lift
Oglas ažuriran: 13.05.2026 (17:24)
Oglas proveren: 13.05.2026 (22:08)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 77
561865 šifra Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji na Podbari. Stan je potpun, bez ikakvih ulaganja i prodaje se kompletno namešten, što ga čini idealnim za brzo useljenje ili kao investiciju. Funkcionalan raspored obuhvata dve spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo i terasu sa ostavom. Stan je dvorišno orijentisan, miran i prijatan za život. U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, marketi i svi neophodni sadržaji, uz odličnu povezanost sa ostatkom grada. Nekretnina je uknjižena 1/1 i postoji mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje.
Kontakt: 021 310 64 77
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 77