Oglas NovosadskiStanovi-40312

Dvoiposoban stan na prodaju, 49m2, 115.990€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40312
Novi Sad, Telep
Dvoiposoban, 49m2, Telep Novi Sad, sa terasom

115.990 €
+ PDV

2.367,14 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 91

Dodatno:
115.990 € + PDV
49 m2
Stan
Izvorno
2.5
2/3
Gas
Uknjiženo
Terasa
Oglas ažuriran: 13.05.2026 (18:22)
Oglas proveren: 14.05.2026 (06:51)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 91
Na prodaju jedan od najpovoljnijih dvoiposobnih stanova u gradu! Idealnog je rasporeda, u stvarnosti deluje da ima više kvadrata. Ne zahteva dodatna ulaganja. Uknjižen 1/1, moguća kupovina putem stambenog kredita za mlade! Za više informacija pozovite naše agente prodaje! 021 310 64 91 568760
Kontakt: 021 310 64 91
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 91