Oglas NovosadskiStanovi-1059445

Trosoban stan na prodaju, 74m2, 149.000€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-1059445
Novi Sad, Petrovaradin
Stan,NOVI SAD,PETROVARADIN,kv: 74.00, € 149000, ID: NovosadskiStanovi-1059445

149.000 €

2.013,51 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 82 14

Dodatno:
149.000 €
74 m2
Stan
Izvorno
3.0
3
Gas
Uknjiženo
Terasa
Oglas ažuriran: 15.05.2026 (14:11)
Oglas proveren: 15.05.2026 (17:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
NovosadskiStanovi-1059445
Kontakt: 021 310 82 14
Petrovaradin - blok vila (Novosadsko Dedinje)! Trosoban stan 74m2 odličnog rasporeda, renoviran i praktično bez ulaganja u jednom od najlepših lokacija za porodični život u Novom Sadu i okolini nekad planiramom kao "Novosadsko Dedinje". Lokalitet je u blizini svih sadržaja i glavnih saobraćajnica u Petrovaradinu, a ipak malo smaknut s puta i zagađenja i na blagom uzvišenju tako da je mikrolokacija sjajna, vazduh čistiji i sigurno par stepeni prijatniji od gradske gužve. Gradski saobraćaj, osnovna škola, pijaca i marketi su na par stotina metara, a do gradske gužve kad je se poželite lako se stiže na 2 km je tu čim pređete Dunav. U jednoj rečenici savršeno mesto za miran porodični život mlade porodice. Stan je na 3.spratu bez lifta u Vili sa 5 stanova, što je ujedno i mana i prednost zbog odličnog pogleda na dve stane. Spavače sobe su komotne, nema polusoba tako da nijedan član porodice nije osuđen na mali životni prostor, kuhinja odvojena sa prirodnom svetlosti i ventilacijom, čak i kupatilo ima svoj prozor što nažalost u današnjim stanovima postaje retkost. Stan je uknjižen u katastru 1/1 tako da je moguća i kupovina putem stambenog kredita i odmah je useljiv. Cena (odlična) : 149.000eur Kontakt telefon 021 310 82 14 Milan Bomil nekretnine Reg br251(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)