Oglas NovosadskiStanovi-40449

Petosoban stan na prodaju, 103m2, 309.000€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40449
Novi Sad, Liman 3
Petosoban, 103m2, Liman 3 Novi Sad, sa terasom, ima lift

309.000 €

3.000,00 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 84

Dodatno:
309.000 €
103 m2
Stan
Izvorno
5.0
5/6
Centralno
Uknjiženo
Terasa, lift
Oglas ažuriran: 15.05.2026 (14:26)
Oglas proveren: 20.05.2026 (22:52)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 84
Fenomenalan stan na Limanu 3, Dupleks komforan, lep. Bez ulaganja,samo higijenska. Na donjooj etaži dnevna soba ,trpezarija,odvojena kuhinja. Dva kupatila. Radjen kvalitetnim materijalima. Prodaje se prazan. Stan ostavlja baš dobar utisak Za više informacija pozovite nas.
Kontakt: 021 310 64 84
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 84