Oglas NovosadskiStanovi-40455

Dvosoban stan na prodaju, 50m2, 113.000€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40455
Novi Sad, Satelit
Dvosoban, 50m2, Satelit Novi Sad

113.000 €

2.260,00 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88

Uknjiženost:
113.000 €
50 m2
Stan
Izvorno
2.0
3/3
Centralno
Uknjiženo
Oglas ažuriran: 15.05.2026 (15:22)
Oglas proveren: 15.05.2026 (21:21)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 88
U pitanju je renoviran, prostoran dvosoban stan odličnog rasporeda u starijoj kvalitetnoj zgradi. Nalazi se u maloj mirnoj ulici nadomak Futoškog puta. U cenu ulazi i nova kuhinja.
Kontakt: 021 310 64 88
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88