Oglas NovosadskiStanovi-40535

Dvosoban stan na prodaju, 39m2, 124.115€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40535
Novi Sad, Telep
569934-Prodaje se fantastičan stan u novogradnji

124.115 €

3.182,44 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88

Dodatno:
124.115 €
39 m2
Stan
Izvorno
2.0
vp/4
Gas
Uknjiženo
Lift
Oglas ažuriran: 18.05.2026 (14:53)
Oglas proveren: 22.05.2026 (19:51)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 88
569934-Prodaje se fantastičan stan u novogradnji, kompletno opremljen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Idealan kako za porodičan život, tako i kao odlična investicija za izdavanje. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, svetao je i funkcionalnog rasporeda, pruža maksimalnu udobnost i prijatan ambijent za svakodnevni život. Uknjižen 1/1, moguća kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija i zakazivanje gledanja kontaktirajte naše agente prodaje.
Kontakt: 021 310 64 88
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88