Oglas NovosadskiStanovi-40548

Garsonjera na prodaju, 21m2, 21.630€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40548
Novi Sad, Telep
Š:570609 Garažno mesto na Telepu

21.630 €

1.030,00 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 84

Uknjiženost:
21.630 €
21 m2
Garsonjera
Izvorno
-
-
Uknjiženo
Oglas ažuriran: 18.05.2026 (16:39)
Oglas proveren: 19.05.2026 (10:04)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 84
Odlično garažno mesto u suterenu zgrade. Uknjiženo na vlasnika 1/1.
Kontakt: 021 310 64 84
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 84