Oglas NovosadskiStanovi-40557

Jednosoban stan na prodaju, 31m2, 98.980€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40557
Novi Sad, Nova Detelinara
570778-Garsonjera-31m2-Nova detelinara

98.980 €

3.192,90 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88

Dodatno:
98.980 €
31 m2
Stan
Izvorno
1.0
5/6
Centralno
Uknjiženo
Terasa, lift
Oglas ažuriran: 18.05.2026 (18:28)
Oglas proveren: 19.05.2026 (04:11)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 88
570778-Komforna garsonjera na Novoj Detelinari. Stan je moderno projektovan, funkcionalnog rasporeda i idealan kako za život, tako i za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje.
Kontakt: 021 310 64 88
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88