Oglas NovosadskiStanovi-40689

Petosoban stan na prodaju, 115m2, 317.200€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40689
Novi Sad
Petosoban 115m2 Socijalno

317.200 €

2.758,26 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 82 68

Dodatno:
317.200 €
115 m2
Stan
Izvorno
5.0
3/3
Centralno
Uknjiženo
Terasa, lift
Oglas ažuriran: 20.05.2026 (18:00)
Oglas proveren: 20.05.2026 (21:18)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 82 68
Agencijska šifra: NovosadskiStanovi-570926 U ponudi je izuzetan, prostran petosoban stan površine 115m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija – Socijalno. Stan je idealan kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija. Nekretnina je uknjižena 1/1, bez ikakvih tereta i zabeležbi, što omogućava sigurnu i brzu kupovinu. Raspored je funkcionalan i odlično organizovan – stan poseduje dnevni boravak, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, četiri spavaće sobe, kupatilo, dodatni toalet i terasu. Obilje prirodne svetlosti i komforan prostor čine ga savršenim za veće porodice ili one koji žele više prostora. Velika prednost ove nekretnine je parking u dvorištu zgrade, što značajno olakšava svakodnevni život u urbanoj sredini. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada, a u neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, prodavnice, javni prevoz i svi sadržaji neophodni za udoban život. Za više informacija i zakazivanje gledanja, slobodno kontaktirajte. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021 310 82 68