Oglas NovosadskiStanovi-40744

Trosoban stan na prodaju, 67m2, 189.800€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40744
Novi Sad, Grbavica
560692-Trosoban-67m2-Grbavica

189.800 €

2.832,84 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88

Dodatno:
189.800 €
67 m2
Stan
Izvorno
3.0
vp/3
Centralno
Uknjiženo
Terasa
Oglas ažuriran: 21.05.2026 (13:01)
Oglas proveren: 22.05.2026 (00:49)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 88
560692-RETKO U PONUDI! Predstavljamo Vam fantastičan trosoban stan u mirnom delu Grbavice. Nekretnina se prodaje kompletno nameštena i ne zahteva ulaganja. Za više informacija pozovite naše agente prodaje!
Kontakt: 021 310 64 88
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 88