Oglas NovosadskiStanovi-40834

Garsonjera na prodaju, 29m2, 90.180€

Šifra oglasa: NovosadskiStanovi-40834
Novi Sad, Novo naselje
Odlicna garsonjera na Novom Naselju!

90.180 €

3.109,66 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 92

Dodatno:
90.180 €
29 m2
Garsonjera
Izvorno
1.0
4/4
Centralno
Uknjiženo
Lift
Oglas ažuriran: 23.05.2026 (13:13)
Oglas proveren: 23.05.2026 (20:12)

Opis oglasa:
Kontakt: 021 310 64 92
567148 Predstavljamo fantastičnu garsonjeru od 29m2 na 4 spratu. Stan se prodaje kompletno namešten, ne zahteva dodatna ulaganja. U blizini se nalaze park i dečije igralište. Za sve dodatne informacije kontaktirajte naše agente prodaje.
Kontakt: 021 310 64 92
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
021 310 64 92